Tecno Camon 30 serisinin pil ve şarj hızı özellikleri açıklandı

Tecno, Camon 20 serisinin ardılı olan Camon 30 serisi üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Ancak resmi bir duyuru yapılmadan önce, bu yeni nesil orta segment akıllı telefonlar iki sertifikasyon platformunda ortaya çıktı ve bazı özelliklerini gözler önüne serdi. İşte detaylar.

Tecno’nun Camon 30 serisi, birkaç modeli kapsıyor: Camon 30, Camon 30 5G, Camon 30 Pro 5G ve Camon 30 Premier 5G. Bu modeller sırasıyla CL6, CL7, CL8 ve CL9 model numaralarına sahip.

Tecno Camon 30 serisinin pil ve şarj hızı özellikleri açıklandı

Bu serinin tüm cihazları, büyük bir 5,000mAh kapasiteli pil paketiyle güçlendirilecek. Özellikle Camon 30, Birleşik Arap Emirlikleri’nin TDRA sertifikasyonunda 4G LTE destekli bir giriş seviyesi akıllı telefon olarak tespit edildi. Aynı cihaz, 4G LTE desteğini teyit eden FCC platformunda da görüldü.

Ayrıca, Tecno’nun internet sitesinde yer alan Uygunluk Beyanı, serinin diğer modellerinin pil özellikleri ve şarj hızlarını da açığa çıkardı. Dikkat çekici bir şekilde, bu cihazlar 70W kablolu hızlı şarj desteğine sahip U700TKA güç adaptörüyle birlikte gelecek. Tecno Camon 30 Premier, geçen ay TUV sertifikasyonunu almıştı. Aralık 2023’te ise Camon 30 Premier, EEC, Bluetooth SIG ve GeekBench’te de görüldü. Bu durum, resmi duyurunun çok uzak olmadığını gösteriyor. Dolayısıyla daha fazla güncelleme için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x